Гарантія та повернення

На весь асортимент нашого магазину поширюється гарантія від виробника.

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» покупці мають право на обмін або повернення коштів за куплений товар. Скористатися цим правом покупець може протягом перших 14 днів з моменту купівлі (за винятком дня покупки) за дотримання низки вимог до товару.

Товар не повинен мати слідів експлуатації, повинні бути збережені його упаковка, товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також усі отримані від продавця документи (накладні, гарантійний талон, інструкція з експлуатації).

Якщо до товару був доданий подарунок, він має бути переданий разом із товаром, при цьому подарунок також не повинен мати слідів експлуатації, повинен бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та фабрична (рідна) упаковка.

Повернення та/або обмін товару здійснюється за рахунок клієнта.

Не підлягають обміну та поверненню товари належної якості, якщо вони можуть бути використані виключно покупцем, що його набуває.

Поверненню коштів підлягає лише сума, отримана магазином за платний продукт, без урахування комісій банків та інших платежів.

Якщо при розгляді Вашої вимоги про повернення товару буде встановлено, що пломба зірвана або пошкоджена, товар був в експлуатації, має дефекти (тріщини, подряпини, сколи, механічні пошкодження за винятком прихованих виробничих дефектів), знаходиться в неповній комплектації або не в заводській упаковці, то обмін/повернення не буде.